235. Cesta
Autor: Jaroslav Bobek
(1925 Debř - 2006 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1947
Šířka: 23 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 31 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 14.07.2019 16:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč