94. Portrét staré dámy

Autor: František Řehořek
(1890 Boskovice - 1982 Kořenec)

signováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně
Rámování: 103 x 90 cm

Konec dražby: 10.12.2018 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč