236. Bříza

Autor: Karel Fišera
(1876 Mladé Vožice)

signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Rámování: 57 x 52 cm

Konec dražby: 14.07.2019 16:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč