133. Splav
Autor: Celestin Matějů
(1880 Bačetín)
signováno a datováno vpravo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 39 cm
Konec dražby: 28.01.2019 22:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč