Zimní řeka

Autor: Josef Ptáček
(.)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 57 x 64 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč