99. Zimní řeka
Autor: Josef Ptáček
(1891)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 57 x 64 cm
Konec dražby: 10.12.2018 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč