148. Na kraji města

Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 102 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 116

Konec dražby: 26.11.2019 22:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč