149. Na kraji města
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 102 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 116
Konec dražby: 26.11.2019 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč