16. Město
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 50 x 64 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč