102. Sklenice malovaná
Čirá červeně malovaná sklenice.
Datace: 19. století
Výška: 11 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč