94. Květiny na stole
Autor: Václav Kořínek
(1912 Kopidlno)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 67 cm, rámování: 82 x 67 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč