64. Jezero v horách
Autor: František Záleský
(1901 Drahanovice - 1961 Olomouc)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 25 x 32 cm
Konec dražby: 11.12.2018 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč