64. Jezero v horách

Autor: František Záleský
(1901 Drahanovice - 1961 Olomouc)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 25 x 32 cm

Konec dražby: 11.12.2018 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč