Vesnice pod horami

Autor: František Záleský
(1901 Drahanovice - 1961 Olomouc)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 31 x 36 cm

Konec dražby: 11.12.2018 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč