109. Zdebořice
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
nesignováno, místo vpravo dole, přisouzeno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.02.2022 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč