163. Žena při pletení
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: pastel na kartonu, datace: 1951
Šířka: 21 cm, výška: 28,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč