Studie historických postav

Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)

Signováno vpravo dole
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč