393. Větev
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1932
Šířka: 25,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 19:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč