40. Domky
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1988
Šířka: 29,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč