438. Na cestě

Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)

nesignováno, pochází z pozůstalosti autora
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč