819. Na cestě
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
nesignováno, pochází z pozůstalosti autora
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč