156. Oslava Léta
Autor: Arnošt Hrabal
(1886 Buchlovice - 1969 Buchlovice)
Signováno a datováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1937
Šířka: 11 cm, výška: 10 cm, rámování: 25 x 19 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč