71. Moravo...
Autor: Arnošt Hrabal
(1886 Buchlovice - 1969 Buchlovice)
Signováno vpravo dole tužkou i v tisku, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 21,5 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč