Moravo...

Autor: Arnošt Hrabal
(1886 Buchlovice - 1969 Buchlovice)

Signováno vpravo dole tužkou i v tisku, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 21,5 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč