727. Zastavení v lese
Autor: Arnošt Hrabal
(1886 Buchlovice - 1969 Buchlovice)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 14 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč