53. Zřícenina na skále
Autor: Helena Salichová
(1895 Kyjovice - 1975 Ostrava)
signováno vpravo dole, datováno vlevo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1945
Šířka: 16,5 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč