25. Tři gracie

Autor: Josef Kočí
(1880 Praha - 1961 Praha)

Paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 22,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 54 x 39,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:16 SELČ

Zbývá: 3d 18h 17m 37s

Vyvolávací cena: 500 Kč