363. Spiritistická seance
Autor: Josef Kočí
(1880 Praha - 1961 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, fixováno na kartonu
Technika: kresba na kartonu, datace: 1914
Šířka: 28,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 18:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč