Konvolut 2ks grafik

Autor: Ferdinand Engelmüller
(1867 Praha - 1924 Praha)

1x Lept, rozměr: 24 x 18 cm, rámování: 47 x 36 cm, signováno vpravo dole tužkou.
1x litografie, rozměr: 21 x 30 cm, rámováno: 46,5 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou.
Vše zaskleno a rámováno.
Technika: lept

Konec dražby: 10.10.2022 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč