84. Cesta v polích

Autor: Ferdinand Engelmüller
(1867 Praha - 1924 Praha)

signováno vpravo dole, z pozůstalosti akad. malíře Ferd. Engelmüllera
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 13:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč