128. Divy křížení
Autor: Peter Kľučik
(1953 Bratislava)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: lept na kartonu, datace: 2007
Šířka: 14,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč