15. Divy křížení
Autor: Peter Kľučik
(1953 Bratislava)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: lept na kartonu, datace: 2007
Šířka: 14,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč