Abstraktní kompozice

Autor: Karla Talabardon
(1922 Peruc - 2005)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 1/5
Šířka: 32,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: pasparta 40 x 50 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč