158. Abstraktní kompozice
Autor: Karla Talabardon
(1922 Peruc - 2005)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 1/5
Šířka: 32,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: pasparta 40 x 50 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč