775. Abstrakce
Autor: Karla Talabardon
(1922 Peruc - 2005)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1964
Šířka: 32,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč