132. P. F. 1958
Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)
Monogram F.K je čitelný v levém spodním rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1957
Šířka: 06 cm, výška: 08 cm, rámování: 16 x 11 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 23.11.2021 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč