152. Krajina

Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: litografie
Šířka: 9,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 19 x 13 cm

Konec dražby: 08.02.2022 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč