56. Pohled na klášter

Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)

Monogram F. Kobliha je čitelný v pravém spodním rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 09 cm, výška: 13 cm, rámování: 37 x 25 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč