Dvouakt

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

paspartováno, zaskleno, signováno v pravo dole tužkou, číslováno vlevo dole tužkou
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 25,5

Konec dražby: 16.11.2021 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč