127. Dvouakt
Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)
paspartováno, zaskleno, signováno v pravo dole tužkou, číslováno vlevo dole tužkou
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 25,5
Konec dražby: 16.11.2021 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč