373. Polabí

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, datováno vlevo dole, na reversu připsány informace
Technika: lept na kartonu, datace: 1945
Šířka: 27 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 18:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč