V manéži

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm, rámování: 20 x 17 cm

Konec dražby: 15.04.2019 22:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč