Pierot

Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 14,5 cm

Konec dražby: 15.04.2019 22:42

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč