103. Plachetnice na vodě
signovánovpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2020 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč