103. Spící dívka
nesignováno
Šířka: 21,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč