Toulávám se častokrát...

Autor: Jan Trunda

signováno vpravo dole, vlevo dole a na reversu napsáno věnování a datace, paspartováno
Datace: 2002
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:14

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč