10. Toulávám se častokrát...
Autor: Jan Trunda
signováno vpravo dole, vlevo dole a na reversu napsáno věnování a datace, paspartováno
Datace: 2002
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 18:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč