36. Muž na koni

Autor: Viktor Polášek
(1911 Úsov - 1989 Praha)

signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1943
Šířka: 9 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 23.06.2022 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč