189. Postavy
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu popisek
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1979
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč