193. Akt - scéna
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, fixováno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1975
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč