207. Akt
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1996
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč