251. Profil muže
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu bližší popis
Datace: 1991
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč