Mužská postava

Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)

signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč