82. Akt muže
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč