84. Rozhovor
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno vpravo dole, fixováno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč